Dowóz ze sklepów meblowych, RTV i AGD

Sprzęt AGD i RTV wymaga specjalnego traktowania podczas transportu. Jest podatniejszy na uszkodzenia niż meble ze względu na obecność precyzyjnych mechanizmów czy kruchych elementów. Jeśli nie wiesz w jaki sposób przewozić dany sprzęt to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasz doświadczony zespół pomoże tobie w realizacji tego zadania.

Urządzenia AGD i RTV wymagają starannego przygotowania do transportu. Do zabezpieczenia oraz spakowania sprzętu najlepiej przygotować:

  • folię bąbelkową
  • styropian, najlepiej w postaci profilowanych wkładek (jeśli ich nie wyrzuciliśmy po zakupie)
  • kartonowe opakowania (najlepiej te oryginalne)

W pierwszej kolejności należy opróżnić urządzenia. Oznacza to nie tylko usunięcie pokarmów z lodówki. Należy wyjąć wszystkie ruchome części – półki, szuflady – oraz zabezpieczyć je za pomocą folii bąbelkowej i osobno zapakować. Pozostałe niestabilne elementy (np. drzwiczki) trzeba zakleić taśmą, aby uniemożliwić ich samoistne otwieranie się. Następnie można przystąpić do pakowania. Sprzęt najlepiej umieszczać w oryginalnych opakowaniach. Jeśli ich nie posiadacie, to dostarczymy opakowania zastępcze do przewozów sprzętu RTV i AGD. W przypadku sprzętu RTV ważne jest obłożenie go styropianem przed umieszczeniem w opakowaniu. Z kolei zabezpieczenie pralki do transportu wymaga zablokowania bębna.

Przewóz takiego asortymentu generuje możliwość powstania wielu niepożądanych problemów. Jeśli chcesz przewieźć sprzęt w szybki i co najważniejsze bezpieczny sposób, skorzystaj z usług naszej firmy transportowej.