Przeprowadzki firm, instytucji, biur – Kraków

Zmiana adresu przedsiębiorstwa to bez wątpienia istotny moment w jego funkcjonowaniu, który może wiązać się z wieloma różnorodnymi utrudnieniami. Jeśli nie chcesz, aby podczas przeprowadzki został zakłócony płynny rytm pracy, a pracownicy mogli spokojnie wykonywać swoje codzienne obowiązki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przeprowadzki dla firm, instytucji i korporacji Kraków

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzek firm, biur oraz instytucji na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu możesz mieć pewność, że przewóz wszystkich rzeczy odbędzie się sprawnie i bezproblemowo, bez niepotrzebnego stresu oraz chaosu, a Twoja działalność gospodarcza w żaden sposób nie ucierpi podczas przenosin do nowej siedziby.

Co wchodzi w zakres naszych usług?

Specjalizując się w organizacji przeprowadzek firmowych, staramy się każdorazowo dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób zaplanować całe przedsięwzięcie, na co zwrócić szczególną uwagę itp.

Przeprowadza biura na terenie Krakowa

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje między innymi:

  • dostawę specjalistycznych materiałów do pakowania,
  • pakowanie i zabezpieczanie mienia
  • demontaż sprzętu biurowego, mebli,
  • transport przystosowanymi do tego celu pojazdami,
  • rozładunek mienia w miejscu docelowym, zgodnie ze wskazówkami klienta.

Usługi przeprowadzkowe dla dużych firm Kraków

Posiadamy flotę samochodów różnej wielkości, które są przystosowane do przewozu mebli biurowych, krzeseł, biurek, szaf, a także wielu innych przedmiotów wielkogabarytowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferowane przez nas kompleksowe przeprowadzki biur i firm w Krakowie są realizowane tak, aby w żaden sposób nie zakłócić normalnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Działamy szybko i sprawnie, zapewniając terminowe dostarczenie przekazanego w nasze ręce mienia w wyznaczone miejsce. Wszystkie realizowane przez nas usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, a ewentualne szkody spowodowane przez naszych pracowników usuwamy od ręki.