Bagażówka, transport bagażowy, tanie taxi bagażowe – Kraków

Planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę mieszkania lub firmy? Chcesz przewieźć zakupiony w sklepie sprzęt AGD lub RTV? A może interesuje Cię szybki transport walizek na lotnisko? Bez względu na to, jakie przedmioty potrzebujesz przetransportować, nasza firma przyjdzie Ci z pomocą.

Taxi bagażowe w Krakowie - Taksówki do bagażu Lajkonik

Na czym dokładnie polega taxi – bagaż i bagażówka?

Świadczona przez nas usługa transportu bagażowego jest skierowana do wszystkich tych osób, którym zależy na sprawnym podstawieniu samochodu gotowego do przewiezienia rzeczy niemalże o dowolnych gabarytach. Polega na przygotowaniu pojazdu, który będzie w stanie w bezpieczny sposób przetransportować przekazane mienie w wyznaczone przez klienta miejsce. Standardowa usługa taxi – bagaż obejmuje wynajęcie samochodu wraz z kierowcą. Istnieje też możliwość zamówienia drugiego pracownika, dzięki czemu cała usługa zostanie zrealizowana jeszcze sprawniej.

Co można przewieźć taxi bagażówką?

Oferowana przez nas bagażówka to idealne rozwiązanie, gdy chcemy szybko przewieźć zarówno mniejsze, jak i większe przedmioty z jednego miejsca w drugie. Dzięki temu, że dysponujemy pojazdami wyposażonymi w specjalne pasy i listwy mocujące, możemy zapewnić bezpieczny przewóz rzeczy nawet na długich dystansach.

Taxi i transport bagażu w Krakowie

Transport bagażowy taxi Kraków – zakres usług

  • sprzęty RTV i AGD,
  • pojazdy dwukołowe,
  • materiały budowlane,
  • sprzęt nagłośnieniowy i filmowy,
  • meble (kanapy, szafy, łóżka),
  • urządzenia biurowe itp.

Lajkonik - tanie taksówki bagażowe w Krakowie

Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się na terenie Krakowa, usługi z zakresu transportu bagażowego tanio i kompleksowo realizujemy na obszarze całego województwa małopolskiego. Dysponując flotą nowoczesnych pojazdów, a także wykwalifikowaną kadrą pracowników jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego wyzwania logistycznego.

Taxi bagażowe Kraków cena

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jeśli interesuje Cię cena świadczonych przez nas usług, można się z nami skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.