Przeprowadzki Kraków Gdańsk

Nasza bagażówka oferuje najtańsze przeprowadzki na trasie Kraków – Gdańsk. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia. Opróżniamy mieszkania czy biura z mebli i innych rzeczy, a następnie umieszczamy je w samochodach dostawczych i odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu. W zależności od wybranego pakietu usług na miejsce przyjeżdża również dwóch, trzech lub czterech pracowników, którzy pomagają we wniesieniu wszystkich rzeczy do nowego lokalu. Dbamy o to, by cały proces przebiegał sprawnie i bez żadnych komplikacji.

Dlaczego przeprowadzki z firmą Lajkonik to dobry wybór?

Wyróżnia nas przede wszystkim bardzo elastyczny cennik. W ofercie znajdują się różne usługi przeprowadzkowe, których łączne koszty ustalamy indywidualnie z klientem. Każde mieszkanie czy biuro jest zupełnie inne i wymaga różnych nakładów pracy, w tym zaangażowania dwóch do czterech pomocników.

Mamy wiele lat doświadczenia i możemy się pochwalić setkami zrealizowanych zleceń. Nasi pracownicy dbają o to, by przeprowadzki na trasie Gdańsk – Kraków przebiegały sprawnie. Zapraszamy do kontaktu i przekonania się, jak profesjonalne TAXI bagażowe jest pomocne podczas przenoszenia się do nowego miejsca!