Transport mebli, tani przewóz rzeczy, niska cena – Kraków

Jako doświadczona i wyspecjalizowana firma zajmująca się przeprowadzkami oferujemy szeroką gamę profesjonalnych usług, wśród których znajduje się między innymi tani transport mebli. Usługa ta jest skierowana zarówno do firm i instytucji, jak i do osób prywatnych. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którym zależy na szybkim i bezpiecznym przewozie mebli, antyków, sprzętów AGD i RTV, a także wielu innych przedmiotów wielkogabarytowych.

Tani transport i przewóz mebli - Kraków

Przewóz mebli w Krakowie tanio – zakres usług

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy kompleksową usługę transportu mebli i innych rzeczy. Szybko i tanio zajmujemy się przewozem szaf, łóżek, kanap, stołów, krzeseł, komód, biurek, a także wielu różnego rodzaju przedmiotów, nawet tych o niestandardowych czy ponadprzeciętnych wymiarach.

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów przystosowanych do przewożenia różnorodnych ładunków, a zatrudniani przez nas doświadczeni kierowcy zawsze dbają o bezpieczeństwo ruchu, nie narażając przy tym transportowanego mienia. Przewóz rzeczy świadczymy fachowo i bezproblemowo, a dokładając wszelkich starań, aby realizacja całego przedsięwzięcia przebiegła z największą pieczołowitością.

Wywóz i przewóz mebli w Krakowie

Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Krakowa, podejmujemy się zleceń na obszarze całego województwa małopolskiego. To, co wyróżnia naszą ofertę to nie tylko pełen profesjonalizm i zaangażowanie, ale także wyjątkowo korzystne ceny. Wszystko to sprawia, że mamy na swoim koncie dziesiątki pomyślnie zrealizowanych zadań.

Transport mebli i przewóz rzeczy – gwarantujemy

  • opcję transportu z wniesieniem,
  • szeroką gamę usług dodatkowych (załadunek, rozładunek, wyniesienie, wniesienie do domu lub mieszkania),
  • solidne zabezpieczenie przewożonego mienia (dysponujemy specjalistycznymi materiałami do pakowania takimi jak tektura, folia bąbelkowa, folia stretch itp.),
  • możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą,
  • profesjonalne doradztwo,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • terminowość realizowanych usług.