Wywóz starych mebli, opróżnianie mieszkań, utylizacja zbędnych rzeczy, porządkowanie poddaszy, piwnic, magazynów, działek – Kraków

Jedną z usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Lajkonik z Krakowa jest profesjonalny wywóz i utylizacja starych mebli. Z naszej oferty korzystają klienci w wielu różnorodnych sytuacjach – nie tylko wtedy, kiedy się przeprowadzają, ale także przy okazji zakupu nowych sprzętów do domu czy przygotowania mieszkania pod wynajem. W takich sytuacjach bardzo często zastanawiają się, co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami, zwłaszcza że wyrzucanie na śmietnik odpadów o dużych gabarytach z gospodarstw domowych jest zakazane. Dzięki naszej firmie kwestia ta nie musi być już problemem.

Przeprowadzki i wywóz starych mebli oraz wyposażenia Kraków

W jaki sposób działamy?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się kompleksowym wywozem starych mebli i różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych takich jak szafy, komody, stoły, krzesła, meblościanki, łóżka, grzejniki, wanny, rowery, dywany, materace, maszyny itp. Prace demontażowe i ładunkowe przeprowadzamy w dogodnym dla klienta czasie, szybko i rzetelnie, podejmując się zleceń zarówno od firm i instytucji, jak i od osób prywatnych. Oferujemy również usługę opróżniania mieszkań.

Co jeszcze możemy zaoferować?

Na indywidualne życzenie możemy przeprowadzić profesjonalne oczyszczanie oraz porządkowanie:

  • strychu,
  • poddasza,
  • piwnicy,
  • magazynu,
  • działki,
  • wielu innych opuszczonych obiektów.

Poza wywozem zajmujemy się utylizacją mebli, która jest przeprowadzana przy uwzględnieniu obowiązujących norm europejskich.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stare meble i inne niepotrzebne sprzęty bardzo często składają się z wielu różnego rodzaju elementów, dlatego z uwagą dokonujemy ich demontażu. Dzięki współpracy z kilkoma zakładami specjalizującymi się w utylizacji dostarczane przez nas odpady są poddawane regularnej selekcji, a niektóre z nich trafiają do recyklingu. W ten sposób można je ponownie wykorzystać np. w sektorze energetycznym czy przemyśle wytwórczym.

Działamy głównie na terenie Krakowa, ale podejmujemy się również zleceń od klientów w innych częściach województwa małopolskiego.