Przeprowadzki Kraków Szczecin

Nasze TAXI bagażowe realizuje tanie przeprowadzki na trasie Kraków – Szczecin. Oferujemy kilka różnych wariantów usług, które różnią się przede wszystkim liczbą osób zaangażowanych w całe przedsięwzięcie. Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań czy biur, a następnie szybkim transportem mebli i innych przedmiotów do nowego miejsca. Dokładamy starań, by maksymalnie ułatwić klientowi cały proces. Wypełniamy swoje obowiązki z zaangażowaniem, by wszystkie pakowane przedmioty były bezpieczne.

Jakie atuty ma taxi bagażowe Lajkonik?

Dysponujemy flotą samochodów dostawczych w doskonałym stanie technicznym. To pojazdy o dużej przestrzeni ładunkowej, które jednocześnie bardzo dobrze sprawdzają się podczas jazdy w warunkach miejskich. Po spakowaniu mebli i innych przedmiotów pracownicy Lajkonik dokładnie zabezpieczają je przed uszkodzeniami, dzięki czemu są bezpieczne w transporcie.

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje uczciwy cennik. Łączny koszt opróżnienia lokalu i przewozu mebli jest ustalany indywidualnie. Proponujemy ceny adekwatne do ilości pracy, którą muszą wykonać kierowcy i pomocnicy. Zachęcamy do kontaktu – sprawne i bezproblemowe przeprowadzki na trasie Szczecin – Kraków to nasza specjalność!