Ile trwa przeprowadzka z firmą przeprowadzkową?

14 marca 2020

Na czas trwania przeprowadzki wpływa ma kilka czynników. Istotna jest ilość rzeczy do przewiezienia, liczba pięter w budynku, obecność windy, odległość między lokalizacjami itp. Jedno jest pewne – jeśli wybierzesz sprawdzoną firmę, to transport mebli przebiegnie szybciej. Co zrobić, aby przyspieszyć przeprowadzkę? Czy da się, chociaż w przybliżeniu ocenić czas jej trwania? Na te oraz inne pytania odpowiadamy poniżej.

Najtańszy transport w Krakowie

Przede wszystkim pamiętaj, aby przy wyborze firmy nie kierować się wyłącznie ceną. Warto sprawdzić doświadczenie przedsiębiorstwa w wykonywaniu tego typu usług. Na pewno chcesz, aby zadanie nie tylko zostało wykonane szybko, ale także bezpiecznie. Niech dobra cena idzie w parze ze starannością wykonania usługi. Doświadczeni specjaliści z branży będą w stanie ocenić szacowany czas trwania realizacji zlecenia. Jak już wspomnieliśmy, zależy on od kilku czynników.

Transport mebli

Jeśli chcesz szybko i bez komplikacji przenieść się do nowego domu czy biura, skorzystaj z usługi przeprowadzki. Fachowa ekipa wyręczy Cię nie tylko w bezpiecznym dostarczeniu przedmiotów na miejsce, ale także w innych czynnościach, np.

  • Organizacji materiałów pakowych,

  • zabezpieczeniu mebli oraz innych przedmiotów,

  • demontażu wyposażenia wnętrz,

  • załadunku i rozładunku,

  • instalacji wyposażenia w nowym lokalu według wytycznych.

Możesz zdecydować się wyłącznie na wynajęcie auta z kierowcą, jednak wtedy wiele obowiązków pozostaje na Twojej głowie. Cena dodatkowych usług nie musi być wysoka. Te, które oferuje nasza firma z Krakowa,tanie, profesjonalne i kompleksowe.

Ustalenia

Na tempo i sprawność przebiegu przeprowadzki niewątpliwie wpływają wcześniejsze ustalenia. Doświadczona firma po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia będzie w stanie dobrze przygotować się do realizacji zadania. Będzie to widoczne w sprawnej koordynacji jego realizacji. Niezwykle ważne, abyś na początku zakomunikował wszystkie swoje oczekiwania i potrzeby. Solidne przedsiębiorstwo weźmie Twoje sugestie pod uwagę i dostarczy usługę „szytą na miarę”, co znacznie usprawni proces.

Gabaryty, ilość pięter i inne

Duże znaczenie ma także ilość schodów, które ekipa przeprowadzkowa będzie musiała pokonać. Wpływ na tempo załadunku i rozładunku ma również wielkość, gabaryty i delikatność przedmiotów. Przenoszenie wrażliwych detali i mebli będzie wymagało większej staranności i odrobinę spowolni proces.

Lokalizacja

Im mniejsza odległość do pokonania, tym szybsze wykonanie usługi. Co do tego nie ma wątpliwości. Firma Lajkonik z Krakowa działa 24/7, dlatego możesz umówić nas na dowolny moment dnia. W ten sposób unikniemy stania w korkach, co dodatkowo przyspieszy przewiezienie Twojego mienia do nowego lokalu.

Przybliżony czas

Na potrzeby tego artykułu przytoczymy dwa przykładowe scenariusze z szacowanym czasem trwania. Przeprowadzka:

  • na odległość do 10 km, przy niewielkie ilości rzeczy (np. stolik, sofa, kanapa i kilka drobiazgów) będzie trwać około 1-2 godzin;

  • do sąsiedniego miasta (odległość ok. 100 km) z taką samą liczbą przedmiotów jak wyżej zajmie około 3-4 godzin.

Są to jednak wartości przybliżone, a każdy przypadek jest inny. Jeśli chcesz wiedzieć, ile potrwa przeprowadzka z profesjonalną firmą na terenie Krakowa lub województwa małopolskiego – skontaktuj się z nami. Czas, w jaki uda się zrealizować wszystkie punkty usługi, szacujemy wstępnie na bazie rozmowy telefonicznej lub wizyty w miejscu, z którego meble będą wywożone. Prawdziwi fachowcy zadadzą odpowiednie pytania i na bazie rozmowy będą w stanie wstępnie ocenić czas potrzebny do wykonania zadania.

Z Lajkonikiem szybko i sprawnie!

Jesteśmy firmą przeprowadzkową z Krakowa, która przez lata działalności wykonała setki zleceń. Dokładamy wszelkich starań, aby w 100% spełnić oczekiwania klientów, biorąc pod uwagę ich zróżnicowane potrzeby. U nas tanio zamówisz transport mebli oraz kompleksową przeprowadzkę na terenie całego województwa małopolskiego. Zapraszamy do kontaktu!